| AntonMihaita1996 a întrebat:

recent am făcut sex cu prietena mea, am folosit prezervativ, însă în ultimul minut a căzut, acesta rămăsese ia ea... L-am scos însă mi-e frică să nu rămână însărcinată, eu nu am ejaculat, mai simțeam dorința de a face, dar nu mai aveam altul în schimb, sunt șanse ca in acel minut in care mi-a căzut sa rămână însărcinată? Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ori prezervativul a fost prea mare ori, mai sigur, pu.ța cam mică. Nu ramane daca nu ai ejaculat.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat în prezervativ, nu sunt șanse de sarcina.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu ejaculai in acel prezervativ si nu ai abservat ca alt lichid din prezervativ sa se fi scurgs in vaginul partenerei nu sunt sanse pentru o eventuala sarcina.

| beck2804 a răspuns:

Nu