| g0odJoOb a întrebat:

Recent m-am imprietenit cu o fata. Vorbim pe facebook si ne salutam pe la scoală dar totusi am o problemă..Eu cred că mă place, dar nu stiu cum sa procedez,si imi e frica sa nu ma inșel, vâ rog un sfat..Am uitat sa mentionez ca eu am 14 ani și ea 12.
PS:Vreau mai multe sfaturi! Dau fundă

Răspuns Câştigător
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Buna! Ar trebui sa o intrebi, dar intreab-o mai finut.Nu trebuie sa o grabesti sau ceva. Daca si tie iti place de ea va fi si mai usor, daca ea iti va marturisi ca are sentimente pentru tine, ii vei destainui aceelasi sentiment.
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu aceasta frica vei ramane singur, mereu se vor gasi baieti carora nu le este frica!

| Sorinacio a răspuns:

Spune-i ce simti.

| ByCats a răspuns:

Tu esti baiatul asa ca abordeaz-o tu primul. Apropiete de ea si gasiti lucruri in comun iar de acolo totul va decurge de la sinewinking

| Nikoleee a răspuns:

Sfat pentru voi? Intai scapati de pampersi si dupa cautati idile. Dar, ca tot am intrat, sa te ajut in subiect.
La varsta aia fetele sunt usor disperate, asa ca daca esti frumos (incat prietenele ei sa fie invidioase) si te porti exemplar cu ea nu va fi nici o problema. O sa aveti o relatie superba pana cand va veti plictisi unu de altu.

| sayWhaaat a răspuns (pentru Nikoleee):

Funda la domnu', raspuns mai bun de atat nu vei primi.