| Spamhubb a întrebat:

Recent m-am indragostit lulea de o fata ce nu o cunosc de mai mult de 1 luna de zile. Am facut cunostinta printr-o prietena de a sa cand ea a patit ceva, noi sa mergem sa o consolam. Am facut-o sa se simta excelent si sa uite de acel mic necaz. Ea mi-a multumit si pot sa spun ca m-am simtit bine ca am putut sa fiu acolo pentru ea. Usor, usor ne-am atasat, am iesit la un suc, am vorbit pe net cu orele si ne-am atasat cat de cat. Recent eu am plecat intr-o tara straina cu niste treburi de familie. Am tinut legatura prin telefon si mail. Treaba e ca: Ea are prieten de cateva luni, a zis ca il place dar ma place si pe mine in acelasi timp. Eu am incercat sa o fac sa se simta cat mai bine. si in apele ei cand e cu mine. Relatia ei este destul de distanta cu 'dansul', se vad foarte rar si cand se vad nu stau prea mult timp impreuna. Noi ne alintam, ne punem porecle dar parca incepe sa fie mai distanta recent. Nu stiu o fata cat poate sa tina minte un tip pentru ca l-a placut, vreau sa stiu daca mai are rost sa incerc sa fac acest pas sa ii spun tot ce am pe inima si poate intelege ceva din asta, dar asta vreau sa il fac intr-un mod romantic si cat mai frumos, vreau sa ii demonstrez ca pot mult mai mult fata de cum ma stie ea. Voi ce credeti ca trebuie sa fac? Multumesc, Dau

Răspuns Câştigător
| Flyn a răspuns:

Buna,
Eu zic sa mai incerci.Sunt fata si o dragoste asa cum a fost intre voi nu se poate uita asa repede. Daca relatia cu 'dansul' este distanta, atunci nu are cum sa simta mai mult pentru el decat pentru tine.Da-i un trandafir( cel alb e mai frumos)si spune-i ca tii mult muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult la ea.happy. Bafta multa :*

9 răspunsuri:
| Ciufulituuu a răspuns:

Pai tongue Eu zic sa incerci tongue Incercarea moarte n`are Ce se poate intampla?
Bafta tongue

| Spamhubb explică (pentru Ciufulituuu):

Asta am zis si eu ca e bine sa fac, imi place sa imi asum riscuri.
Cheers.

| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai daca esti tot in strainatate... nu stiu ce sa zic o fata nu asteapta pana vine baiatu de dincolo... dar nah totusi ai putea sa incerci thinking poate e diferita. Bafta

| Spamhubb explică (pentru B3b3Bo55):

Nu mai sunt in strainatate, ne-am vazut dupa ce am venit, ba chiar intr-un mail a zis ca ii e dor de mine.

| Suckarul a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa incerci doar nu te omoara nimeni ca ciufulituuu virba lui dar respecto vorbeste-i frumos si vei avea sanse mai mari te va vedea un gentleman daca faci asta si eu am incercat a reusit deci bft

| Spamhubb explică:

Chiar nu stiu ce sa cred ce e in mintea ei acum. Prietena ei mi-a spus ca nici ea nu stie ce vrea, de asemenea mi-a spus sa o las mai moale sa se formeze un dor usor si dupa sa o surprind cu ceva sa isi aduca aminte de vremurile petrecute impreuna.

| B3b3Bo55 a răspuns (pentru Spamhubb):

Pai ce sa zic ai putea sa ii zici ce simti si p*m

| alexand a răspuns:

Din curiozitate tu cati ani ai si ea cati ani are?

| Spamhubb explică (pentru alexand):

22 ani eu si ea 21