| JustMeHere24 a întrebat:

Hei TPU.Am 14 ani si am o dilema.De ceva timp ma inteleg foarte bine cu o colega de clasa.Petrecem destul de mult timp impreuna si m-am cam atasat de ea.Tot timpul cand vorbim ne "alintam" cu apelative de genul: iubi, pisi etc.(ati inteles voi). Intrebarea mea este: si ei ii place de mine? sau suntem doar prieteni foarte buni?

Răspuns Câştigător
| mady13 a răspuns:

Nu intelege gresit aceste mici semne, poate sa faca asta doar din prietenie, din amuzament. Intreab-o serisos, fara ocolisuri si incearca sa fi mai atent la restul semnelor pe care ti le da, nu doar la aceste mici ''alintrui'' care pot si interpretate in diferite feluri.

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Cred ca da, sau doar glumeste.intreab-o tu serios

| shadow72 a răspuns:

Sincer te sfatuiesc sa incerci ceve cu ea...dar incearca sa o faci finut
din experienta iti spun ca cele mai bune relatii sunt cele care se leaga la scurt timp dupa ce i intalnit fata...mai greu intre colegi

| Peaches a răspuns:

Cred ca daca ea se poarta asa numai cu tine, atunci da, ii place si ei de tine.
Sper ca asta te ajuta. Have fun!
Fundita?winking

~Roxetta

| JustMeHere24 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri si apreciez ca ati raspuns serios.Mai astept si alte sugestii/raspunsuri.Numai bine big grin