| Nicusor32 a întrebat:

Salut TPU

Sa incep cu inceputul am in clasa o colega de care imi place dar ea este cu un baiat de cls a 8a noi suntem in clasa a 7a eu mereu vorbesc cu ea despre orice fac glume cu ea etc... am auzit de la niste oameni mai mari ca daca e sa o tratez cu indiferenta as avea sansa sa fie cu mine

eu imi doresc mult sa fiu cu ea impreuna acum ceva timp am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi-a zis ca nu poate deocamdata ca i place de altcineva ea mereu se uita la mine imi zambeste

Va rog frumos sa ma ajutati cum sa fac sa fie cu mine! am incercat orice dar cam degeaba... dau funda +vot!

4 răspunsuri:
| Mihaelaa1414 a răspuns:

Ai putea incerca sa mai vorbesti cu ea, te poate ajuta si sa ii spui ce simti. Mai mult de atat nu avem cu ce te ajuta deoarece nu stim noi ce este in capul tau si nici in al ei. Asa ca mai bine ai clarifica cu ea ce este de clarificat. Succes!happy

| jupiterestru a răspuns:

Cum sa te ajut? sa dau din bagheta si sa o fac prietena ta? o_O

| Nicusor32 explică:

... ce raspuns

| Mihaelaa1414 a răspuns (pentru Nicusor32):

Vroiai raspuns, ai primit. mai gandeste-te si tu. nu iti pot rezolva altii problemele.