| Nicusor32 a întrebat:

Salut TPU

Sa incep cu inceputul am in clasa o colega de care imi place dar ea este cu un baiat de cls a 8a noi suntem in clasa a 7a eu mereu vorbesc cu ea despre orice fac glume cu ea etc... am auzit de la niste oameni mai mari ca daca e sa o tratez cu indiferenta as avea sansa sa fie cu mine

eu imi doresc mult sa fiu cu ea impreuna acum ceva timp am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi-a zis ca nu poate deocamdata ca i place de altcineva ea mereu se uita la mine imi zambeste

Va rog frumos sa ma ajutati cum sa fac sa fie cu mine! am incercat orice dar cam degeaba... dau funda +vot!

1 răspuns:
| alee3 a răspuns:

Eu sunt fata si daca o tretezi cu indiferenta atunci o lasi sa fie fericita fara tine si nu ajungi nicaieri asteapta pana ii da papucii la ala si apoi actionezi