| costin232 a întrebat:

Salut TPU,saptamana viitoare este ziua prietenei mele iar eu nu stiu ce sa ii spun,mentionez ca eu sunt plecat din tara si ea a ramas in Romania,vorbesc cu ea numai la telefon,mesaje, internet etc. v

2 răspunsuri:
| AlinChiriac a răspuns:

In astfel de situatii e greu. Nu cred ca ea se asteapta ca tu sa ii oferi un cadou de ziua ei.

Esti liber sa nu ii oferi nimic. laughing In schimb o poti face atunci cand te intorci acasa.

| AnonimDEtreiANI a răspuns:

Daca tot sunteti prietene bune un simplu "La Multi Ani!" o sa ii fie de ajuns