| BiAnCa765430 a întrebat:

Treaba sta cam asa, eu vorbesc pe facebook cu fratele celei mai bune prietene. Dar cand am fost sambata trecuta la ea la tara, ne-am hotarat sa mergem la discoteca cu un baiat de acolo din sat. Am placet cu niste prieteni de-ai lui la discote dar discoteaca nu era in satul in care eram noi ci in altul si inloc sa mergem la discoteca am mers la unu dintre baieti acasa. Cand noi eram la baieti aia acasa m-a sunat pe mine fratele prieteni mele si m-a intrebat unde suntem iar eu i-am spus ca suntem la un alt baiat din satul lor pe care il cunostea dupa mi-a zis sa o dau pe sora lui telefon si a intrebat-o daca noi chiar suntem la acel baiat pana la urma i-a spus ca nu si ne-a spus sa plecam de acolo. Cat am vorbit noi cu fratele ei am plecat din bucatarie de unde eram in dormitor si nu dupa mult timp au venit doi dintre acei baieti. Cred ca va da-ti seama ce urmareau sa faca dar noi am iesit din dormitor exact cand au intrat ei. Dupa ei au venit in hol unde eram noi si voiam sa ne incaltam sa plecam si ne-au spus si ei sa plecam. Am plecat pe jos ca ei nu ne-au mai dus cu masina si eram intr-un sat strain si foarte departat de el nostru dar pana la urma am sunat un prieten si a venit dupa noi. Dar faza e ca fratele prietenei mele e suparat pe mine dupa toata faza asta pe sora lui numai este dar a fost iar eu nu stiu ce sa fac ca sa numai fie suparat el trebuie sa vina saptamana viitoare in Romania si era vorba sa ne vedem ca sa ne cunoastem mai bine dar el acum e suparat pe mine si nu stiu cum sa il impac sad sad si am uitat sa va spun baieti aia se ocupa cu prostutia....Va rog spuneti-mi cum sa fac si ce sa fac ca sa numai fie suparat fratele prietenei mele pe mine sad sad

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbește deschis cu el, dacă înțelege bine, dacă nu, nu!
Pa, pa.

| NameHarris a răspuns:

Pai spune-i la el ca nu tu ai dorit sa mergeti la aia si ca nu ai stiut cu ce se ocupawinking ce este asa greu nai avut harbar ce se intamplawinking Si exprimate mai corect ca nu prea se incelegewinking

| NumaiIdioti a răspuns:

Pffuuu...dupa 5 randuri deja am obosit sa tot ghicesc ce vrei sa spui. Lasa discoteca si apuca-te de carte

| BiAnCa765430 explică (pentru NumaiIdioti):

Ti-ai ales super user-ul este sinonim cu raspunsurile tale

| Alyalexandra15 a răspuns:

Wou! Nu stiu cum l-ai putea face pe fratele prietenei tale sa te ierte. Ceea ce ati facut e foarte grav si periculos. Are tot dreptul sa fie suparat! sad

| FlorinelG a răspuns:

Zii ca vrei sa faci sex cu el daca vine

| BiAnCa765430 explică (pentru FlorinelG):

Ai baut spirt azi in loc de apa le-ai confundat?

| nyty20 a răspuns:

Dar voi ce ati cautat la aia acasa? ****?

| BiAnCa765430 explică (pentru nyty20):

Nu am cautat **** ca nu scrie curve pe fruntea noastra nu stiam ca o sa mergem la aia acasa