| Snoooop a întrebat:

Va rog sa cititi ce e mai jos pana la capat! Deci la noi in clasa (clasa a 6-a) a venit o colega noua foarte frumoasa happy
Din prima zi de scoala a inceput sa-m placa de ea. Intr-o saptamana m-am imprietenit cu ea (e foarte amuzanta e calma putin timida, de treaba) acum suntem prieteni foarte buni.Intr-o zi s-a luat un baiat din clasa de ea iar eu am aparat-o si a spus ca e foarte dragut ce am acut.In fiecare pauza jucam cu mai multi colegi adevar si provocare,iar o data am intrebat-o daca ii place de cineva din clasa iar ea a spus da.(nu cunoaste prea multi baieti, din clasa, doar o fata cvare a fost colega la gradi)Cand o vad simt fluturasi in stomac.O plac f mult.In ore sa uita la mine, iar eu la ea.si ii vad ochii sclipindhappy Oare ma place? Si daca da ce sa fac?

PS:In fiecare zi vorbesc cu ea pe facebook.Si ma port frumos cu ea si o fac sa rad happy

Răspuns Câştigător
| cattylove a răspuns:

Hei, si eu sunt tot intr-a 6! Ce coincidenta! Deci: daca a zis ca ii place de cineva, ca se uita in ore la tine, ca ii sclipesc ochii... e clar! Ii place de tine(nu pot garanta, dar banuiesc.). N-ar fi rau daca i-ai zice, pe Facebook, ceva de genul: Vreau sa-ti spun ceva, dar promite ca nu mai zici la nimeni: Imi placi! Daca zice si ea ca te place, e bine. De aici cred ca te descurci tu, mult succes!

2 răspunsuri:
| mateicoca a răspuns:

Sunte-ti mici big grin Ce imi place "iubirea" asta intre astia mici, sa vezi 2 jumatati de buletin cum se saruta big grin pai la varsta asta nu ar trebui sa fie prea greu, te duci la ea ( cand sunteti mai singuri si nu va vad alti, nu de altceva da ma gandesc ca intr-a-sasea sunt multi prosti care o sa faca gura daca o sa va vada ) te apropii usor si o saruti, stiu ca tie greu, dar nu-ti fie frica n-are ce sa se intample, dupa aia o sa fie usor. Bafta la "fete" si la invatat

| SpectacolCuLegume a răspuns:

Daca ai sclipesc ochii eu cred ca vine beata la ore laughing