| andyutu23 a întrebat:

scuze de intrebare dar vroiam sa intreb cum e and faci prima data dragoste? dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| imiplaceplacinadebostan a răspuns:

E bine, nu te speria ca o sa-ti dai drumul rapid si o sa te faci de ras, ca nu e deloc asa. Nu te lua dupa American Pie, ca realitatea e cu totul alta. Trebuie doar sa te misti incet, ca sa poti sa controlezi tu cand termini.

| Andrey096 a răspuns:

Nu esti cam mic sa stii asta? In fine...
E foarte tare:X cand faci pentru. prima oara dragoste... dureroslaughing dar frumosbig grin Funda?batting eyelashes

| biutza333 a răspuns:

E cel mai tare lucru din lume dar prima data la fete doare din propia experienta