| Maxnonymus a întrebat:

Spuneti-mi si mie ( baieti ) voi ce faceti cand nu va puteti scoate fata pe care o placeti din minte?

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Depinde
daca sunt cu ea, ne intalnim, cadouri ciudate laughing, imbratisari, saruturi...
daca o plac si ea nu vrea sa fie cu mine incer sa o uit, beau ceva, joc un fotbal, ma plimb cu bicicleta... sportul iti limpezeste mintea daca faci macar o ora miscare

| DEBrown a răspuns:

Cauta alta fata. happy

| Danysan a răspuns:

Sport si activitati care ne ocua tot timpu.Mestere mai bine mergi si discuti cu ea. Fortareata asaltata va ceda la un moment dat!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

O adancesti mai mult in capul tauhappy tongue

| 10n a răspuns:

Fac ceva ce-mi place ca sa nu ma mai gandesc la ea.un hobby!
Sau caut alta fata.

| Voicu_Marian_Mc-company_1984 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu si cat de curand ma bag cu ea in seama sa vedem ce va iesi, nu stiu ce sa zic mai concret

| Irina1122 a răspuns:

DAca nu o poti scoate di cap inseamna ca iti place mult de ea...
Si aici sunt doua solutii
1. Daca nu stie ca iti place de ea ii spui despre sentimentele tale ( daca stie si sunteti impreuna) intilnitiva vorbiti stati impreuna sun-o
2. Daca ai un hobbi sau o ocupatie incerca sa te cufunzi si sa faci ceea ce iti place daca esti ocupat nu te mai gindesti la ea...

| Maxnonymus explică (pentru Irina1122):

Nimi cnu mi-o poate scoate din cap.
Si nu, nu sunt cu ea.....inca. sad

| Maxnonymus explică (pentru Irina1122):

Nimic nu mi-o poate scoate din cap.
Si nu, nu sunt cu ea... inca. sad