| dsada a întrebat:

Intrebare pentru baieti mai multtongue. Dc spuneti persoanei pe care o placeti ca o iubiti, ca nu o ve-ti parasi, insela ca toata viata o sa stati cu ea dar nu faceti asta? ( majritatea )

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Tocmai ca nu spun nimanui lucruri de genul asta de care nu pot fi sigur. In general astea sunt vorbe-n vant spuse de baieti, si stii de ce? Pentru ca fetelor le place sa fie 'mintite'. Practic stiu si ele ca nu e chiar totul adevarat din ce abereaza baiatul, dar le face sa se simta mai 'printese'.

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Pentru ca in marea lor majoritate barbatii doar spun asta pentru ca stiu ca are efect.

| Anonim_5535 a răspuns:

DeDeeeeeeeeee o explicatie simpla...
Sunt idioti (unii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine raspuns unii

| ZeWsSs a răspuns:

, lm