| SorinBvB a întrebat:

spuneti-mi si mie cateva lucruri frumoase care sa le spui unei fete

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Lucruri frumoase?
Spune-i mai bine lucruri adevarate!
Nu stiu de ce majoritatea baietilor aveti tendinta sa va inghititi limba in prezenta unei fete....si fetele sunt tot oameni,ca si colegii si prietenii tai.
Cum vorbesti cu ei,la fel de firesc o faci si cu o fata,exceptand expresiile neacademice,bineinteles!
Nu e greu sa o complimentezi pentru tinuta ei,pentru un amanunt vestimentar sic,nu e greu sa o intrebi lucruri pe care chiar ai vrea sa le afli despre ea,muzica,filme,culori, animale, nu e greu sa ii spui o glumita dulce fara conotatii sexuale, totul e sa ii mentii atentia treaza si zambetul pe buze, doua notiuni care deschid inimi!
Curaj si succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte simpatica, se zice fetele seamana cu tatii si daca e pe-asa s-ar putea sa ma indragostesc de doua oribatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e buna laughing!

| dovleac a răspuns:

Unei fete nu trebuie sa ii spui prea multe lucruri. Trebuie sa ii dovedesti ca o iubesti >

mult noroc, fundita