| anonim_4396 a întrebat:

imi spuneti si mie cateva nume pentru pagini pe facebook, dar sa fie despre fete. Si accept si in engleza.
Cele mai frumoase primesc funda! happy

Răspuns Câştigător
| Piersii a răspuns:

Dream girls
~suntem fete, ce mai asteptam~
nice, cute, beatiful ~ these are the girls
we're big girls ~ we don't cry
sper ca te-am ajutat :* happy

10 răspunsuri:
| TommyHilfiger a răspuns:

Sfatul meu e sa iti pui numele real pe facebook, pentru ca asa e la moda. Nu mai se poarta nume false. Sau daca te cheama de exemplu : Teodora Ioana Popescu poti sa iti pui Teodora Ioana pe Facebook, sau poti sa incerci o porecla cv de genu Theoo Theutzaa sau Teodora Theo

| Theo20 a răspuns (pentru TommyHilfiger):

Eu am facebook si tot timpul am avut adevaratul numewinking. Vreau pentru o pagina pe Facebook, ce e asa greu?! rolling eyes

| Theo20 a răspuns (pentru TommyHilfiger):

AM Theo Buga pe Facebook, nu asta era problema. Eu vreau pentru o pagina, un FanClub ceva de genu rolling eyes.

| Sqk00 a răspuns:

Girls world.
Fetele, cele mai speciale; x.
~ D-şoară.
Iubim fetele.
Suntem fete, nu ne judeca

ultimul nu prea imi place laughing.

| lucigabi a răspuns:

Fete rebele
fete de cartier
noi fetele
D-soara ta
buchetel de zambete
zambet pentru tine

| MrNobody7 a răspuns:

ﻻ ﻉ√٥ﺎ Theo™
→♥Theo♥←
╚»Theo[; x]«╝
♪Theo♫
☺Theo☺

| Theo20 a răspuns (pentru MrNobody7):

Multumesc, dar vreau pentru o pagina care sa fie despre fetebig grin In genul ~girls are strong sau Strong girls, forever~

| MrNobody7 a răspuns (pentru Theo20):

Mysterious girls? Here!

| RazvAN1209 a răspuns:

Karma barbu

| HellScream a răspuns:

B4dGirl
happy