| cristinutza25 a întrebat:

spuneti-mi va rog cum e mai usor sa seduc un baiat?

5 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Fixeaza-l cu privirea, asta mrge mereubatting eyelashesAi putea sa ii faci complimente si sa ii spui lucruri dragute:*

| Vrajitor a răspuns:

Cum arati? si mai mult ca sigur nu ai 16 ani. happy

Cum tai un porc? pun pariu ca nimeni nu stie ca nu a incercat., simplu doar infigi un cutit in gat sau ii tragi un glont in cap ( daca ai arma de vanatoare ).

Cum seduci un baiat?
1) depinde cum arati
2) in ce relatie sunteti
3) implicarea lui
4) ce ii place lui
5) cum ii place ( ce ii place )
6) etc.

| chucks a răspuns:

Păi. încearcă să vorbesti mai mult cu el. spune-i lucruri care altora nu le poţi spune. fă-l să-ţi spună lucuri care el nu le spune. fii sinceră! ascultatoare, înţelegătoare. şi fi tu! e cel mai important :* sper că te-am ajutat. fundiţă?:*

| Jαne a răspuns:

Fai o laba sa vezi ce il seduci

| euseboy a răspuns:

Dpeindea1daca este un baiat timid ar trebui sa scoti din haine, nu trebuie sa ii faci cine stie ce propuneri da...