| anonim_4396 a întrebat:

Stau putin ingindurat.O colega de clasa mi se pare ca s-a indragostit de mine,dar nu stiu precis. Observ la ore se uita des la mine,atrage la mine atentia si nu stiu, dar se comporta obisnuit.Iar apoi in week-end i-am propus sa ne intalnim si cat de ciudat n-ar fi, dar ea deodata a acceptat.Nu stiu,dar se pare ca s-a indragostit de mine.Dar problema e alta,caci mie imi place de alta fata dupa care incerc sa o curtez si nu stiu, fata de care imi place imi pare mai simpatica, decat cealalta.Stau pe ganduri, ce sa ma fac?

Răspuns Câştigător
| crissa26 a răspuns:

Fii mai tupeist si vorbeste cu cea pe care o placi.Vezi daca si ei ii place de tine baga-te in seama nu sta asa! Daca nu vrea sa va intalniti, incearca sa incepi o relatie cu cealalta si gata. Stai pe ganduri pentru ca nu stii daca te place fata pe care tu o placi.Incearca si daca nu, viata merge mai departe! Succes!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Spune-i sa-si vada de treaba ei ca tu ai alte obiective in viata, mult mai marete!