| anonimusmaximus a întrebat:

Stiti mai demult am pus o intrebare cum sa fac cu o fata. Sa nu ma abat de la subiect. Deci eu am fost plecat in Germania in toata luna iulie, am fost la scoala aici. Cand am ajuns aici a ajuns "prietenul" ei din Italia in Romania. Apoi a intrat ea pe mine pe facebook si mi-a zis ca se va desparti de el. Si am intrebat-o "De ce?". Mi-a zis ca ii place de altcineva. Am intrebat-o de cine. M-a intrebat si ea de cine imi place si apoi am ajuns ca ne placem reciproc. Apoi am tot conversat in luna iulie. Cand am ajuns acasa pe 1 august am iesit in oras amandoi. Dupa am facut ce am facut. Si pe 21 august am luat teapa. Am fost la o pizza cu parintii si am vazut-o cu inca o prietena de a ei. Din respect, m-am dus la masa lor si am stat pe acolo si am mai povestit cu ele. Cand sa plece parintii mei le-au platit si lor consumatia, pentru ca era ziua mamei mele. Dupa aceea a zis fata sa mergem in spate la ea la bloc. Pe drum am mai tot povestit si la un moment dat ea a fugit in casa la ea. Atunci am mers si eu acasa si mi-a scris pe Facebook ca sa ne despartim. Motivul l-am aflat doar cand sa plec inapoi in Germania, pe 7 septembrie. Acesta a fost ca "nu imi mai place de tine".

Sunt confuz, adica la o zi iti place dupa nu iti mai place instant. Si acum eu sunt in Germania si o sa plec in cateva zile in Romania. O sa le fac surpriza ca o sa ma intorc acolo la scoala si ca nu va stii nimeni. Mie inca mai imi place de ea. Mi se pare ca ea e cea mai frumoasa fata. Nu ma simt bine cand nu ma gandesc 2-3 ore la ea.

Ce pot face? Astept raspunsuri repede. Va rog! Sunt disperat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracutul de tine, la ora asta nu as putea face ceva serios mai ales ca sunt si extrem de bolnava... Dragoste cu forta nu merge daca pe ea o doare in flosc asta e viata plus ca este cea mai frumoasa, niciodata nu va avea un singur tip pentru ca va fi mai mereu solicitata. Iar tu baga-ti mintile in cap si gaseste-ti o fata la fel cum esti tu, ma refer ca niciodata un baiat nu poate avea o relatie cu o tipa frumoasa, inteligenta, care ii este superioara lui. Mereu voi cauta ceva nou pentru ca ma plictisesc repede. Iar tu si ea sunteti niste copii ne copti la minte. Tu vrei ca ea sa fie numai a ta iar ea vrea sa mai stea si cu alti baieti. Si ce daca e frumoasa, wtf, exista fete frumoase si cu creier, aa dar stai ca tie iti place sa o privesti din fata. Pun pariu, nu o cunosc personal dar este la fel de ciudata ca celelalte fete, nu stie ce vrea, cu asta ti-am zis tot.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Aiureli puerile

| frusi a răspuns:

Fata respectiva a dorit numa ca sasi petreaca vacanta cu tine, stiind ca erai plecat in Germania si pariti tai munceau.....si aveai si u banii....si a obtinut ce vroia, numa ca sa profite de tine.

| anonimusmaximus explică:

Deci fata nu e asa, nu e profitaoare, nu e genu ala.Si vreau raspunsuri concrete, ce sa fac.Nu sa o las in pace. Dau FUNDA

| anonimusmaximus explică:

Fata nu e o profitoare. Nu vreau raspunsuri gen "las-o in pace". Vreau raspunsuri concrete, ce sa fac. Cei care ati raspuns puteti reveni si sa raspundeti mai concret. Dau FUNDA