| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 13 ani si nu stiu daca este normal, dar eu ma uit foarte des pe net la fete in țâțele goale. Mie imi plac foarte mult țâțele, nu stiu daca este o obsesie. In timp ce ma uit ma si masturbez si imi place foarte mult.
Este normal?
Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Zi mersi ca nu-ti plac stalpii. Era unu' p'aici cu ciudatenii d'astea.

Deci, carry on. Carry on. La un moment dat o sa gasesti o fata si daca va placeti o sa pui mana pe ei.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sanii, picioarele, fundul, fata, vaginul toate declanseaza dorinta sexuala e ceva normal asa ceva

| Emilian65 a răspuns:

Pentru varsta ta, nu este normal sa te masturbezi atat de des.

| Daniel13643 a răspuns (pentru Emilian65):

Fac asta cam odata la 3 zile sau cv de genu

| Oana92 a răspuns:

Da, este perfect normal. Si sa iti placa sa te uiti la sanii unor femei si sa te masturbezi si sa simti placere cand o faci.

Sfaturi in legatura cu ce?

| Daniel13643 a răspuns (pentru Oana92):

Zici la misto sau?

| Oana92 a răspuns (pentru Oana92):

Nu fac misto absolut deloc!

| cosmin986522 a răspuns (pentru Oana92):

Tu te masturbezi?

| Daniel13643 a răspuns (pentru cosmin986522):

Da, de ce?

| Nemessys a răspuns:

1.Multi fac asta deci eu zic ca da rolling on the floor
2.Continua pana scapi de virginitate si o sa-ti treaca

| Printesa10TM a răspuns:

Nu il asculta pe NaiToronu da raspunsuri doar la misto.

| Daniel13643 a răspuns:

Cum adica?

| NaiTororu a răspuns:

Este foarte rau si cred ca ar trebui sa consulti un psiholog si un medic.asta poate duce la impotenta(a.k.a sa nu mai poti face copii)