| samaon212 a întrebat:

Este normal sa imi imaginez ca fac sex cu fata pe care o plac in timp ce ma masturbez?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E normal. Dar mai normal ar fi sa faci sex cu ea in pat, nu doar in imaginatie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cu totul anormal ca in timp ce te masturbezi sa-ti imaginezi ca esti la tabla si rezolvi o problema complicata de matematica. rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Nu seai întâmplă nimic rău, deci nu e anormal.

| Sofer a răspuns:

E normal. Eu imi imaginam ca o fac cu Jennifer Lopez.

| brokxy a răspuns:

Daaa logiccc laughing toata lumea face asta

| mitzok a răspuns:

E normallaughing stai calm

| Patronu1 a răspuns:

E mai mult decât normal, asa fac toți. Mai nașpa era dacă te gândeai la maicata când te masturbai, cum am auzit ca e la moda la unii. Bafta