| 98Sorin98 a întrebat:

Sunt baiat de 14 si am o mare problema:
ma masturbez in fiecare zi de 2 ani si nu ma pot opri.
Va rog sa nu radeti de mine si sa ma ajutati cum puteti.

Răspuns Câştigător
| Taiby a răspuns:

Cand eram mic jucam Lineage2 si Guildwars foarte misto....acum jocuri calumea ce ti recomand sunt Dota, GW2, Dota2 (cand o iesi din beta)

6 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Fa mult sport, iti vei controla hormonii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te in joc pe PC

| OSimplaFata29 a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti alte ocupatii... fa-o tot mai rar si vei vedea ca incepi sa te dezobisnuiesti cu timpul

| IepurasPerfect a răspuns:

Mai baietica, trezeste-te la realitate! noi barbatii toti suntem l.b.gii insa unii avem masura! se pare ca tu nu....ai grija..atat de mult ai sa ti-o inveti intre mainile tale incat atunci cand ai sa faci sex cu o femeie nu o sa finalizezi pana nu ai sa ti-o simti intre degetelele tale!

| Taiby a răspuns:

Apucate de un mmorpg sau cumparati diablo 3 sunt sigur ca o sa te ajutewinking

| 98Sorin98 explică (pentru Taiby):

Mi se pare o idee foarte buna. Poti sa imi dai cateva exemple infara de Metin2 sau 4Story

| Taiby a răspuns (pentru 98Sorin98):

Cand eram mic jucam Lineage2 si Guildwars foarte misto....acum jocuri calumea ce ti recomand sunt Dota, GW2, Dota2 (cand o iesi din beta)