| stefan3813 a întrebat:

Sunt băiat, eu cu iubita mea am făcut atingeri, mi-am scos penisul și am început sa îl ating de zonele ei. Nu i l-am băgat, doar ca eram excitat și nu mi-am dat drumul în ea. Exista vreo șansă sa fi rămas? Repede!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu va mai jucati cu un cocosel in erectie, daca habar nu aveti ce probleme puteti creea.
Sa atingi cu cocoselul, "zonele fetei" (asa cum te-ai exprimat tu), nu inseamna sex cu penetrare si ca atare, nu este posibila formarea unei sarcini.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nicio sansa...

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei citi cu atentie urmatorul raspuns, vei intelege modul in care se realizeaza procreerea umana.
Pentru informarea ta corecta trebuie sa stii/sa afli ca sarcina NU se poate forma IN ORICE MOMENT, ORICUM, DIN ORICE si mai ales sa se formeze chiar... DIN NIMIC, asa cum cred foarte multi printre care esti si tu. Fiecare fata/femeie si la fel si fiecare baiat sau barbat indiferent de varsta lor, care au ajuns si/sau sunt in momentul in care isi incep viata sexuala, trebuie sa fie informati precis, sa cunoasca foarte exact intregul proces si mecanism de formare/producerea a unei sarcini. De asemenea ar fi fost bine si indicat ca inca inainte de a incepe sa intretii acte sexuale, sa fi fost deja precis informat, sa stii ca pentru a se forma/lua nastere o sarcina, in mod OBLIGATORIU trebuie sa fie intrunite minim 2 conditii, cu precizarea ca acele 2 conditii trebuie sa se produca in acelasi timp, simultan/concomitent si anume :
1-) In primul rand trebuie sa stii ca femeia poate sa ramana insarcinata NUMAI/DOAR daca actul sexual este intretinut intr-o zi a PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual, adica numai daca sexul se produce in una sau in toate cele 4-5 zile care sunt situate inaintea zilei de ovulatie, sau fix in ziua ovulatiei cand apare OVULUL VIABIL in uter. Doar in acel caz si numai in acel moment se poate produce fecundarea ovulului de catre un spermatozoid care poate sa provina NUMAI din sperma, deci NU din lichidul preejeculator.
2-) Sarcina poate lua nastere NUMAI daca sperma ajunge in mod obligatoriu si sigur IN VAGIN (indiferent de cantitate) in una dintre cele 4-5 zile considerate a fi in perioada fertila. Chiar daca nu ai prezentat informatiile strict necesare in privinta ciclului menstrual, formularea unui raspuns precis NU se poate oferi in acest caz. Insa se poate presupune si aprecia ca in cazul prezentat este IMPOSIBIL sa ia nastere o sarcina. Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat