| Dragusin_Gabi_1999 a întrebat:

Heintpu am o problema grava astazi am facut sex cu o fata nu stiu exact cum sa explic in termeni stintifici dar cand am dimtit ca am erectie am scos penisul si dupa ce "mi-am dat drumul" l-am bagat dinou. exista vreo sansa sa ramana insarcinata?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu te-ai spalat si nu ai urinat, sunt destule sanse.
Dar de prezervativ nu ai auzit? dar de bts?
Asa ca, asteptati sa treaca 14 zile si sa faca un test de sarcina, pana atunci, roaga-te sa nu fie urmari.
O zi bunahappy

| XxBlueRosexX a răspuns:

Mda sunt sanse chiar foarte multe, trebuia sa urinezi si sa te speli pentru ca dupa ce ti-ai dat drumul si l-ai bagat iarasi a mai ramas sparma inauntru si e de ajuns o picatura ca sa ramana insrcinata...peste 21 de zile sa isi faca un test sau 2 de sarcina sau sa mearga la un consult ginecologic ca sa fie mai sigura... data viitoare foloseste prezervativ sa nu aveti surprize mai incolo.

| Emilian65 a răspuns:

Daca inceperea celui de-al doilea act sexual s-a produs fara sa te speli la penis si sa pui un prezervativ, cu siguranta ca a ramas gravida.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca tu nu te-ai spalat inainte sa il bagi la loc, poat ramane, mai ales daca era in perioada fertila. Ser sa nu se intample asta, dar cine stie. Faceti un test de sarcina la minim 21 de zile de la contact, sau analize medicale, la 14 zile dupa. Bafta! happy

| PanaDeIdei69 a răspuns:

100%.

| SsaosulSergiu a răspuns:

Da, mai mult ca sigur o sa ramana insarcinata...dar, poti sa faci un test de sarcina, pentru a nu ramanea tata!
nu ai auzit de prezervativ?