| Anonim693748285916472 a întrebat:

sunt baiat si am 12 ani
Am o problema mare
Cred ca m-am indragostit de o fata de 14 ani cu care vorbesc mereu cu fraze ca astea: i love you, tin la tine(spuse de amandoi)
Ideea este ca ea nu tine la mine in modul in care o fac eu(cred)
Vreau sa va intreb cum imi dau seama
Si sa nu aud hate sau raspuns bune dar care ma vor face sa o ranesc
Fericirea ei este si a mea
Va rog Sa nu aud:Nu ai ce cauta copile
Merci de intelegere;*

Răspuns Câştigător
| Negru_Rebeca_2002 a răspuns:

Ooo. ce dragut! E foarte frumos din partea ta ca o iubesti si cred ca si o admiri foarte mult, dar tu nu crezi ca ea tine la tine. Gandeste-te bine, fa-i o surpriza, sau fa impreuna ceva cu ea, ce nu ai mai facut pana acum. As vrea sa tina si la mine cineva cum tii tu la ea, si ar fi pacat sa-mi bat joc de aceea persoana care ma iubeste. Sau declara-ti iubirea cum nu ai mai facut-o pana acum... Sper ca te-am ajutat putin.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce cauta copile.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate. Obisnuieste-te cu ideea asta.

| Anonim693748285916472 explică (pentru BlyeeetAK47):

Nu stiam daca nu imi. spuneai tu!
Chiar daca am 12 ani tot sunt mai matur decat tine
Am si specificat sa nu aud asa ceva
Dar daca nu sti sa citesti nu-i vina mea;*

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru Anonim693748285916472):

Ti-am spus serios. Daca ea nu te place, nu ai ce face. Dragostea trebuie sa fie reciproca, iar daca nu este asa, fii sigur ca sta cu tine doar pentru. avantaje.
Daca nu suporti adevarul, s-ar putea sa ti-l tranteasca ea in fata, iar atunci va fi mai dureros. Cat despre maturitate, crede-ma nu credeam ca pot sa-mi incep ziua mai bine cu un ras pe cinste :]]

| Anonim693748285916472 explică (pentru BlyeeetAK47):

Atunci ma bucur ca te-am. ajutat laughing

| MaricanMirunelul a răspuns:

Nu ai ce cauta copile