| Anonim693748285916472 a întrebat:

sunt baiat si am 12 ani
Stiu ca nu am ce cauta aici si ca o sa primesc hate dar rog sa nu
Cred ca m-am indragostit de o fata care are 14 ani...
Vorbim mereu pe messenger si sunt fraze de genul spuse de amandoi:I love you, tin la tine si fericirea ta este si a mea(pe asta doar eu o spun si nu este vrajeala)
Sunt conștient Ca nu sunt sanse sa fie ceva intre noi
Eu nu cred ca ea tine la mine precum o fac eu...
Eu o iubesc si ii vreau doar binele si daca nu se poate sa ma iubeasca si ea asta e,nu vreau sa o ranesc
Vreau sa va intreb cum as putea afla daca tine la mine la fel cum o fac eu fara sa ii zic verde-n fata, cum sa o fac sa se simta mai speciala. I realize i am slowly losing her... Si daca nu voi reusi sa ma iubeasca cum sa o uit...
Multmesc pentru intelegere

4 răspunsuri:
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Intreab-o daca te place, iar ea iti va raspunde... dar parca ziceai ca nu te place...

| Anonim693748285916472 explică (pentru BlyeeetAK47):

Ea imi spune ca o face
Dar nu stiu ca e adevarat, poate fi tachinare sau spune asta sa nu ma raneasca

| Incredibil98407 a răspuns:

Jucati adv sau provocare etc pe messenger si daca alege intrebare sau procent stii ce sa faci. ( o intrebi daca te place sau cat la suta te place )

| Ioana990 a răspuns:

Intreab.o daca vrea sa iasa ca tine sa mancati o inghetata in parc, dar doar ca prieteni si daca nu accepta mai voreste cu ea 2 sau 3 zile si apoi inceteaza sa mai vorbesti cu ea