| Anonim693748285916472 a întrebat:

Cum pot sa uit o fată?
Am 15 ani m-am indragostit de o fata de 17...stii,ciudat dar si ea tine la mine, o face destul de mult
Nu o face precum as vrea eu si nu vreau sa o ranesc, fericirea ei e si a mea.
Cum fac sa uit de chestia asta fara sa ii dau block pe Facebook?

Multumesc de intelegerewinking

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Eu cred că ar trebui să faci exact contrariul: să lupți ca s-o determini să simtă pentru tine cel puțin la fel cum simți și tu pentru ea.

7 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

Zi-i ce ai de zis mai bine

| Anonim693748285916472 explică (pentru Eduard196):

Sunt prea timid pentru chestia asta

| NameInUse a răspuns:

Incearca sa cunosti pe cineva nou.

| Idontcare69 a răspuns:

Prima data, gandeste-te la motivul pentru care vrei sa o uiti, sa nu iti para rau mai tarziu.
Cele mai eficiente metode este sa iti ocupi timpul cu altceva, sa fii mereu ocupat ca sa nu te mai gândești la acea persoană, incearca sa faci ceea ce iti place, sa iesi cu prietenii, sa te plimbi cu bicicleta, propune-ti sa iti faci o vara de neuitat, ca sa o uiti pe eawinking. Apoi, consolează-te cu un bun prieten in care ai multa incredere, ca sa te descarci. Baftă!

| Anonim693748285916472 explică (pentru Idontcare69):

Ai dreptate...voi incerca sa nu o uit Si da o fac sa tina la mine precum o fac eu!

| mihai69 a răspuns (pentru Anonim693748285916472):

Baftă maximă!

| Idontcare69 a răspuns:

Sunt* scuze pentru greșeală.