| M13 a întrebat:

sunt baiat si am 13 ani. De fiecare data cand vorbesc cu o anumita fata imi vine sa ii pun mana pe sâni. Este normal la varsta asta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal nici la varsta asta nici la alta varsta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca fiind chiar anormala. S-ar putea ca deseori sa te alegi cu cate o pereche de... palme atat acum cat si in viitor. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Catrice a răspuns:

Normal și nu prea. Esti doar curios și dacă pui mana pe sânii unei fete, o sa vrei și mai mult. Well, la fel se întâmplă și daca nu te lasă nici una sa o atingi. laughing

| Plato a răspuns:

Nu e normal, indiferent de varsta, trebuie sa fii un afemeiat, un pervers in stare grava sa ai asemenea "sclipiri".

| ForeverAlone97 a răspuns:

Ai cam mulți hormoni la vârsta ta