| heservles a întrebat:

sunt cu o fata de 8 luni dar iata ieri ne-am certat, insa ne mai certam alte ori dar a doua zi imi ceream scuze si ne impacam acum iata imi cer scuze dar ea nimic nu raspunde nimic ce ar trebui sa fac pentru ca sa ma impac?
astept raspunsuri

4 răspunsuri:
| paulsar28 a răspuns:

Sa profiti de 14 februarie sau de 1 martie si sa ii oferi ceva drept cadou.va aprecia iti bat la pariu!

| relaxx a răspuns:

Pai depinde si din ce cauza v-ati certathappy...dar daca spui ca pana acum v-ati tot impacat.inseamna ca a fost ceva gravtongue.iar daca nu e asa.fi insistent in continuare.si daca te iubeste.o s va impacatitongue.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms tuturor o sa incerc toate cele propuse

| magixs a răspuns:

Am si eu acceias problema doar ca sunt fata.Tu pentru. ca esti baiat poti sa vorbesti cu ea si sa o intrebi daca vrea sa mai fiti impreuna.Bftwinking