| Twista a întrebat:

Sunt dependent de filme porno si video-uri. Cum as putea sa scap de aceasta dependenta. Ma uit in fiecare seara la 12. Am 14 ani! Ajutati-ma! Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Vreoproblema a răspuns:

Of.da multi mai au problema asta! Hai ca nu este asa de rau dar incearca sa mai raresti chestia asta.Mai fa pauza in unele seri.Si asa reducand putin cate putin poate reusesti sa scapi de aceasta dependenta. Succes laughing

16 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Dacă te uiţi pe pc ( calculator ) / laptop, lasă-mi un mesaj privat cu id tău de mess, îţi scot eu site-urile, adică le blochez şi când îţi vine poftă nu le mai poţi accesa.

| AgathaRo a răspuns:

Las ca se putea si mai rau. La varsta ta ar trebui mai multa miscare. Incearca inainte de 23:30 sa dormi. Vointa multa ai nevoie. Nu-i greu

| Xenya a răspuns:

Te poti apuca de temele pentru scoala!

| Twista explică (pentru Xenya):

Sunt facute deja temele si la 12 noaptea cine face teme?

| Vi003 a răspuns:

Cheama-l pe taica-tau in camera cand te-apuca vizionatul. Daca injura, sa nu-l contrazici! Pentru tratarea vanatailor sa pui intrebari la "Sanatate". Curaj!

| sayWhaaat a răspuns:

Nu e dependenta, toti baietii / barbatii sunt asa, mare scofala.

| Dragonfly6 a răspuns:

Da-ti foc, copil fara viitor.

| vicky14u a răspuns:

Apropie-te de latura sprituala.
Suntem in post, asa ca un inceput bun este acela de a posti, de a te spovedi, de aprimi ulterior sfatul unui duhovnic, care la viata lui a auzit de sute de ori astfel de marturisiri...
Ce zici?

| crazypretty a răspuns:

Scote canalul respectiv la care te uiti

| MariaFcsb1 a răspuns (pentru crazypretty):

Exista si pe net.straight face

| Twista explică (pentru crazypretty):

Si cum il scot?

| AndreiBossul1998 a răspuns:

Zii lu tactu poate te ajuta.

| Tătar_George_1994 a răspuns:

Vointa! Spune nu si asa ramane. Noi nu iti putem comanda ce sa faci. Spune-ti in gand NU si NU sa fie. Funda?

| AdiRoberti a răspuns:

Zii lu maica-ta si nu o sa te mai uiti nici la televizor. Merge garantat.

| CosminutzuAl3xutzu a răspuns:

Impuneti sa nu mai te uiti adormi si tu pe la 23:00