| itsmebitches a întrebat:

big grin
Cum pot sa scap de dependenta de filme porno?
Rog seriozitate straight face
fundita :3

9 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Ia-ti o papusa gonflabila!

Răspuns utilizator avertizat
| Piratul10 a răspuns:

Deci cand iti bine sa te uiti încerca sa te duci afara,sa faci ceva,sa te plimbi!
Si mai poti sa lași Internetul pentru câteva zile,deci nu mai intri pe internet si asa vei putea rezista si așteptai o perioada si apoi il pornesti ( Internetul) si daca tot iti vine sa te uiti încerca sa faci altceva, du-te la prieteni, pe afara, sport ceva, jocuri....sunt multe optiuni...

| VreauMiere a răspuns:

Simplu, cu o alta dependenta.

| KerrigaNee a răspuns:

Uita-te la cateva de aici http://efukt.com/,a serbian film. o sa-ti treaca tot cheful de pornache;)

| Pissicuta a răspuns:

Primul pas este sa iti ocupi timpul si mintea cu alte lucruri sa fii ocupat pe timpul zilei si apoi sa reduci filmele sa te uiti cat mai putin o sa fie greu la inceput dar te vei obisnuii

| Rome0Oo a răspuns:

Cautati o prietena ma

| CataMihai a răspuns:

O metoda ar fi sa iti scoti internetu sau cand iti vine sa te uiti fa ceva ce iti place mananca o portocala bea un pahar de suc sau niste flotari. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Coxy99 a răspuns:

Gandeste-te ca nu e bine ce faci si ca ar trebui ca in loc de a te uita la filme porno sa-ti gasesti o alta ocupatie, alearga, genefleziuni, citeste o carte etc;... Sper ca te-am ajutat. Funda?