| Yanato007 a întrebat:

Salut TPU,sunt din Bucuresti si nu stiu cum sa vb cu fetele, am 16 ani si am fost si inca sunt singur as avea foarte mare nevoie de ajutor.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invita o fata care-ti place (de la tine de la liceu), la o cafea, suc, inghetata, ce vrei tu. Si vei vedea atunci daca vrea sa iaasa cu tine ori nu.
Pana nu deschizi gura sa interbi, nu vei capata ce-ti doresti!

| Catlyn88 a răspuns:

Incearca doar sa fi tu(in cazul in care esti timid doar nu uita ca unor fete le plac baietii timizi). Incearca sa vorbesti deschis cu fetele, sa gasesti un subiect comun sau ceva ce va place amandurora si nu uita ca multor fete le plac baietii draguti. In orice caz sunt sigura ca va aparea si o fata potrivita pentru tinewinking

| Yonutz_Edy_1990 a răspuns:

Maicata cand te-a nascut a fost in armata? Pentru ca esti o bomba.
Taicatu e muncitor pe santier? Pentru ca esti beton.