| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am ascuns un folder si nu stiu cum sa ajung la el acum.Am nevoie de ajutor.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri prin Start(sau My Computer)Control Panel/Folder Options/ View unde bifezi Show hidden files an folders si dai OK. Succes si numai bine!

| Psihologul a răspuns:

My computer - Folder Options - Show all hidden folders (sau nu mai stiu cum e) si ai sa il vezi tu.

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Click dreapta pe spatiul alb, de unde era era folderul, properties, show hidden folders/objects

| HarryPotter a răspuns:

Daca stii cum se numeste folderul poti face asa:intri la start, in dreapta la Search, alegi din stanga all filles and folders, scrii numele folderului si dai search. daca nu cunosti numele nu stiu cum il poti gasi...succeswinking