| anonim_4396 a întrebat:

Sunt extrem de slab la capitolul complimente.
Asa ca, asta e o intrebare in special pentru fete :
Ce fel de complimente va plac sa primiti?
De ce sa fie legate?
Si EXEMPLE VA ROG.

Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sens au daca nu sunt atrase de tine, o fata i place badboys nu catelusi

| Kiwibibilă a răspuns:

Despre orice boss. Gen ca e frumoasa, ca e slaba, ca are parul frumos, ca miroase frumos etc.

| mariusica324 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Ca miroase frumos, eu nu m as duce la o fata sa ii zic,, hey, mirosi frumosss,,, poate a fost doar un exemplu dat aiurea

| Kiwibibilă a răspuns (pentru mariusica324):

Dar nu o spui asa. Gen ii spui pur si simplu cand e langa tine "ce inmiresmata esti".

| Cannibal a răspuns:

Frate, hai sa iti dau un pont laughing si eu eram slab la capitolul complimente. Dupa ce am mers la liceu am stat in gazdă la o doamna care se uita non-stop la telenovele asa ce eu m-am uitat cu ea. Ai putea incepe sa te uiti si tu o sa inveti multe de la complimente la vrajeli. laughing) sper ca te-am ajutat.

| Carmenmaria14 a răspuns:

Mie nu îmi place când un băiat îmi face complimente la greu. Ii lingușitor, după părerea mea. Când te întâlnești cu persoana respectiva îi spui ca e frumoasa sau ceva de genul,' și atât, după abuzezi, părerea mea. Îmi place mai mult sa fie amuzant și sincer.