| alexxv a întrebat:

Intrebare in special pentru fete! Ce ati dori voi sa primiti de craciun?

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Craciunul e sarbatoarea mea favorita!happy
Iubesc atunci cand sunt aproape de prieteni, ascultand muzica, glume, mancare bunahappy
Si totul e bine cand se termina cu bine!happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as dori un ceas cu gpsbatting eyelashes

| alexaaa a răspuns:

Pe prietena mea cea mai buna:X
si am inca o dorintabig grin. dar e prea personalahee hee
papa

| Tzupy a răspuns:

Eff multe ne'am dorii noi.
hee hee
dar sa fiu sincera eu imi doresc un singur lucru da e personal tonguetongue

| chupachups1234 a răspuns:

As vrea eu un laptop da n-o sa vad laughing In rest haine, o pereche de cercei si alte nimicuri pe care oricum pot sa le iau oricand. Da le iau si eu acum mai aproape de Craciun sa zic ca simt Craciunul laughing Pana acum ceva timp vroiam un epilator dar mi-am luat.hee hee happy Si sper sa ife muuulta zapada iarna asta happy

| biank98 a răspuns:

Nimic material, doar buna intelegere in familei.