| andrei3344 a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de ceva vreme iar acum o luna am facut sex. Ea spune ca era virgina, dar nu i-a curs sange. Avand in vedere ca si eu eram virgin nu mi-am putut da seama.
Credeti/Stiti daca este posibil ca o fata virgina cand face sex prima data sa nu-i curga deloc? Multumesc. Astept pareri/raspunsuri.

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, este posibil. Dar sunt curios, nu v-ati casatorit, asa ca ce te doare pe tine daca a fost sau nu virgina?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil.

Cam 20 % dintre fetele virgine NU sângerează DELOC la deflorare!

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil ca unei fete virgina sa nu-i curga sange atunci cand face sex pentru prima data. Tu nu ai auzit de himen elastic? Poate si prietena ta are un astfel de himen. Dar de ce te deranjeaja lipsa sangelui dupa o luna de la savarsirea actului sexual? De ce nu te-a deranjat atunci? Nu cumva acest deranj a venit in urma discutiei tale cu prietenii(le)? Andrei, sa fii mai atent cum si cu cine o faci. Daca nu ai incredere in respectiva fata atunci lasa-te pagubas.

| Oana92 a răspuns:

Da, este posibil sa nu sangereze daca e virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu e obligatoriu să curgă sânge. Dacă însă se întâmplă acest lucru sunt mai multe variante fie curg câteva picături, fie ceva mai mult dar de regulă se amestecă cu celelalte secreţii şi nu se prea vede. Sângele apare atunci când se rupe himenul (la penetrare) şi poate păta chilotul după actul sexual.
Te pup!

| stark47 a răspuns:

Da,este posibil! mi s-a intamplat chiar mie sa dau peste un asemenea caz! insa, conteaza chiar asa mult daca era sau nu virgina!? daca ti spunea ca nu mai este, nu ai mai fi stat cu ea?!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu e nici o problema, exista cazul, ca ea sa aiba himenul elastic, si de aceea nu i-a curs, sau poate nu a fost virgina!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Da,este f posibil.ai nimerit o fata fara sange in instalatie! sau acum te gandesti ca ti-ai pierdut virginitatea cu una inceputa? cui ii mai pasa crezi tu?

| printesuca1999 a răspuns:

Hmmm... depinde acum si de corpul fiecaruia este posibil dar e o posibilitate foarte mica. mai ales ca in general curge la fete. cel mai bine ar fi fost sa mergeti impreuna la un ginecolog sa fii sigur...

| Hihiii a răspuns:

Da se poate. Dar daca e iubita ta de ce nu ai incredere cand iti spune ce si cum? daca nu era iti zicea doar nu e o mare rusine.