| Vladddddddddd1111111 a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata, eu am 17 ani iar ea 19 ani, problema e ca nu prea putem face sex, eu am un penis care "mort" are 17-18 cm, in erectie nu mai stiu exact, parca undeva la 22-23 cm, problema o avem la toate tipurile de sex si in vagin, si anal, si oral, dupa ce o facem 1 minut maxim, imi spune ca o doare din cauza lungimii si grosimii penisului meu... mie sincer nu mi se pare ca ar fi asta vreo problema, din ce am citit am vazut ca penisul meu ar fi cu putin peste medie, nu cu foarte mult... am incercat si sa facem un preludiu mai lung si cu lubrifiant, in toate felurile pe care le facem spune ca nu poate "duce". Are cineva o idee de niste exercitii pe care le poate face sau orice doar ca sa o putem face fara probleme? Chiar ma frustreaza ca ne iubim foarte tare dar nu prea putem sa tinem relatia fara sa facem sex. Multumesc anticipat pentru raspunsuri si sper sa nu mi se ia in batjocura postarea. O zi buna tuturor! happy

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai, mai taie din el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai nevoie de sex la varsta ta, esti prea mic 17 ani, mai asteaptă după 18 ani in sus. Fata este virgină sau nu?

| DeathIncarnate a răspuns:

Hai ca ne-ai spart cu marimile tale...„Numai vă drogaţ".

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca afirmatia privind dimensiunile exagerat de mari pe care le-a avea penisul tau sunt reale/adevarate, in acel caz te sfatuiesc sa accesezi si sa citesti articolul publicat de Dr. Nicole Prause cea care are studiile medicale necesare, fiind specialista si autorizata sa emita raspunsuri in aceasta privinta :
https://unica.md/......-femeilor/
Potrivit concluziilor medicului in privinta : ''Mărimea ideală a penisului, potrivit femeilor,'' reiese urmatoarea constatare :
În urma acestui studiu, se pare că femeile preferă în medie un penis de 16-17 cm lungime și aproximativ 12 cm circumferință. Interesant este că cele mai mari penisuri au fost alese pentru un one night stand.
„Un penis mare (de peste 17 cm) are riscul de a cauza durere în timpul sexului. Totuși, femeile își asumă acest risc, insa numai în cazul unui one night stand.", spune Dr. N. Prause.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Faceti sex zilnicsi poate se obisnuieste cu scula ta si nu o mai doare atat de rau.

Răspuns utilizator avertizat
| anamaria82726 a răspuns:

Nu puteti duce relatia fara sex? I 17 ani, calmeaza te

| Bozgi200 a răspuns:

Iti propun sa ieși afară macar 30 minute pe zi. Sau sa iti aerisești camera, caci tare imi e va prostiți incet...

| Anonimboy111 a răspuns:

Rupei pizd@

| andrey69 a răspuns:

Daca ar fi adevarat posibil sa fie incompatibilitate, probabil ea poate un vagin cam stramt iar tu sa o ai peste medie.
Ori mai incercati alte metode ori acceptati asta de dragul iubirii ori o alta varianta

| xilef123 a răspuns:

Nu sunteti compatibili, are vaginul mic, cauta o tipa compatibila atfel o sa fie naspa mereu

| EDWARDEDY762 a răspuns:

? Ai putea să o "forțezi" nu stiu, poate se mai lărgește in timp dacă faci asta, nu pot sa spun multe că sunt virgin!?
?