| andrei24289 a întrebat:

Salut TPU
am o intrebare:
am facut sex anal cu prietena si a iesit penisul si se ducea la vagin si era ceva umed acolo. sa fi fost picatura excitanta?
inainte sa facem anal am facut si oral
cand am scos penisul nu a intrat in vagin a fost gen pe el
Poate ramane gravida de la asta?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. In nici un caz intro astfel de situatie nu se poate instala o sarcina. Pentru a se forma o sarcina sunt necesare 2 ingrediente obligatorii.In primul rand este nevoie de un ovul viabil, deci fata sa fie obligatoriu in perioada fertila, si de asemenea este neaparat nevoie de sperma, dar care sa ajunga in vagin si nu oriunde aiurea in afara acesteia. In concluzie, NU poate fi gravida.

| andrei24289 explică (pentru corbulalbrosu):

Imi poti explica ce e perioada fertila?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru andrei24289):

Iti las id-ul meu prin mesaj privat.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia asta sansele de a ramane gravida sunt mici.

| Suck a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata de la atat, ca sa ramana insarcinata trebuie sa ejaculezi in vaginul ei.