| Narco a întrebat:

Salut, TPU, sunt impreuna cu o fata si vreau sa o sarut. Problema nu este ca imi e frica, ci ca nu stiu sa sarut. Vreau doar sa o sarut simplu fara limba. Rog seriozitate,

Răspuns Câştigător
| bbobo22 a răspuns:

Daca iti doresti sa o saruti trebuie sa-ti invingi timiditatea. Cu siguranta si ea isi doreste daca este impreuna cu tine. Gaseste momentul potrivit in care poti fii tandru cu ea, ideal un loc linistit unde nu va deranjeaza nimeni, si incepe sa o saruti mai intai pe obraz. Vezi cum reactioneza, daca ii place continua sa faci ceea ce simti. Ai rabadare si nu te grabi. Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Momentan poti sa o pupi pe obraz.
A doua zi incerci sa o pupi pe gura si urmatoarea zi, tii pupicul pe mai mult si asa apare sarutul. Mai intai stangaci, dar asa inveti.

| Narco explică (pentru Violleta2022):

Ma saruta ea pe mine pe buze si eu doar stau ca nu am idee ce sa fac, niciodata nu am sărutat-o pe obraz sa fiu sincer, doar pe buze laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Orice incercare are un inceput. S-ar putea ca uneori sa fie mai stangaci si/sau mai putin reusit. Totul este sa incearci si vei vedea ca totul va veni de la sine si probabil va deveni chiar ''perfect'' dupa primele cateva incercari. Curaj. Succes!

| Anabela777 a răspuns:

Nu-i chiar o stiinta complexă unde trebuie sa inveti manuale intregi cu teorie. Te apropri de ea cu incredere pana-ti lipesti gura de-a ei si bam!