| LuffyPirateKing a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si uneori visez ca fac dragoste. Nu stiu de ce simt o senzatie putin ciudata. Ce inseamna asta? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Inseamna ca hormonii tai au uitat de varsta ta si tocmai din aceasta cauza si-au facut prezenta simtita inainte de vremelaughing.

5 răspunsuri:
| The1smartiest a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la dragoste. ia si fa big grin

| BlackDice a răspuns:

Inseamna ca desi tu nu vrei trupul tau il cere prin subconstient! deci prin urmare poate e timpul sa faci urmatorul pas spre a deveni femeie!

| LuffyPirateKing explică:

Sunt baiat!