| elisa_6561 a întrebat:

Sunt in clasa cu un baiat care imi place, si nu stiu daca si el ma place pe mine. Mereu se uita ciudat la mine cu niste ochi indragostiti si imi place la nebunie de el! Nu stiu cum sa ii zic ca imi place de el mai... rece, ca sa nu se afle in clasa ca imi place de el, pls spuneti-mi ce sa ii zic, cum sa ii zic ca as vrea sa am o relatie cu el pe niste cuvinte mai, reci, ca sa nu para ca sunt moarta dupa el. Nu vreau sa mai ma uit dupa el multa vreme de acum inainte, vreau sa vad daca el ma place la fel de mult cum il plac eu...

Please, pareri!

2 răspunsuri:
| Angel_4471 a răspuns:

Singura cale de a afla este sa vorbesti cu el intre patru ochi si sa incerci sa te imprietenesti cu elhappy

| mariiia_4064 a răspuns:

Pai ai putea sa il chemi la un film sau sa faceti ceva de la scoala impreuna si sa va intalniti in weekend.sunteti colegi de clasa asa ca totul va fi ok. asteapta momentul potrivit cannd sunteti doar voi doi si spune-i ca totusi. iti place de el. simplu. nu fa texte dramatice saua moroase. spune-i stii... e ciudat. doar ca imi place de tinehappy daca ai incredere in el. daca nu mai simplu dai semne clare ca iti place de el. daca el te place la randu lui el iti va cere prietenie deoarece. el e baiatulwinking