| puffy15 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si as vrea sa afle cumva numarul meu de telefon. Cum sa fac asta?
De exemplu, stiu unde sta si in ce clasa invata!
Dar sa nu-mi spuneti sa ma duc sa il dau eu... Si nu vreau sa afle ca eu i-am pus biletelul in rucsac sau mai stiu eu...
Mai mult ca un joculet...
Please! :* happybig grin

3 răspunsuri:
| anonima3389 a răspuns:

Iti zic ce am facut eu.am scris idul meu pe o foita si i l-am pus baiatului la stergatorul de la masina si a functionat ca mi-a dat add, dar i-am zis ca nu stiu cum a ajuns acolo, k poate a vrut cineva sa faca misto de mine si l-a pus acolo. poti sa ii lasi un bilet cu nr tau in fata portii sau usii(ca si cum cineva l-a pierdut), iti scrii si numele si poate te suna si asa ajungeti sa vorbiti.bafta

| angeldevil_7103 a răspuns:

Treci pelanga el si scapa biletu cu nr tau de tel undeva la vederea lui happyhappybig grin

| Bombonik09 a răspuns:

Ai putea sa ii spui unei prietene de'ale tale sa ii puna in ghiozdan sau buzunar numarul tau si sa iti scrie numele thinking Poate asa te v'a suna si te v'a intreba ce e cu nr tau la el.Tu ii veii spune ca nu stii si ai putea in momentul ala sa il intrebii daca place pe cineva si chestii..Sii sa ii spuii ca il placi..Mult succeshappy!