| puffy15 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si as vrea sa afle cumva numarul meu de telefon. Cum sa fac asta?
De exemplu, stiu unde sta si in ce clasa invata!
Dar sa nu-mi spuneti sa ma duc sa il dau eu... Si nu vreau sa afle ca eu i-am pus biletelul in rucsac sau mai stiu eu...
Mai mult ca un joculet...
Please! happy

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai spune-i unuia din clasa lui, eu stiu o cunostinta. Dar ai da numarul de telefon nu-i cea mai buna modalitate ca sa-i arati cal placi sau ca sa te placa el pe tine.

| alexandraplay a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la un prieten de al lui sa il ceri sau sa pui un prieten mai apropiat lui sa ii zica :mai din graseala am sters numarul tau de telefon si sa m-il dai si mie iarasi dar sa ii dai prietenuli baiatului de care iti place telefonul tau ca sa il ai direct

| Domiinic a răspuns:

Ca in melodia lui Guess Who - Scuza-ma
..nu dau de telefon
Doar de un bilet taxat
Langa RATB scrie 07''''' Let's ***

Bafta!

| Th3RiP a răspuns:

Joaca adevar si provocare cu el si cand alege provocare spune-i: te provoc sa imi spui 10 cifre personale care ink le mai folosesti laughing