| cosmin1392005 a întrebat:

Sunt intr-o relatie cu o fata de 15 ani, eu am 14.As vrea sa imi dati niste sfaturi cum sa imi fac curajul sa o sarut pe fata.Pana acum doar am tinut-o de mana pe banca si ne-am luat in brate si pupat pe obraz.
Dau funda

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tot asa cum ai pupat-o pana in prezent pe obraz. Asa mai pe furis putin cate putin, muti destinatia pupicilor din cein ce mai aproape de gura ei. Si la un moment dat mai din greseala, mai cu acceptul ei vei ajunge in situatia de a avea suficient....curaj. Succes!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cand o pupi pe obraz poti sa ii pui mana pe obraz, iti misti putin capul spre buzele ei si gata, sarutwinking