| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-un mic impas si as avea nevoie de ajutorul vostru. V-as ramane recunoscatoare + funda si voturi.

Deci, imi placea de un baiat mai mare cu un an decat mine.Aseara, la antrenament (facem amandoi baschet), s-a purtat ciudat.Eu stiam ca el o place pe colega mea, dar aseara o injura si facea in toate felurile.Am jucat cu el in echipa, m-a luat de cateva ori in brate (chipurile asa se apara el chatterbox) si imi zambea mereu. Poate ma insel, de aceea va cer ajutorul.
PS: L-am visat azi-noapte ca ma saruta thinking
PSS: Puneti-va putin in locul meu si spuneti-mi ce ati face voi? I-ati spune ca il placeti sau ati astepta sa faca el primul pas?
Am 15 ani, el 16, ambii suntem zodia berbec.

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Frumoasa intamplare,cred ca te place, dar lasa-l pe el sa ia initiativa. Nu fi berbeaca! Apropo, sie eu sunt. Bafta.

| unnimeni a răspuns:

Probabil te place, dar de ce sa astepti sa faca el primul pas?
Baietilor le plac fetele indrasnete.
Ai visat probabil ce ai dori sa se intample in realitate.
Ia initiativa, nu va muscahappy
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intotdeauna cei de aceeasi zodie nu o sa se poata imprieteni indeajuns. Daca tu spuneai ca o injura pe prietena taoh go on ce rost are? I-ati un baiat,sa zicem, educat si cumsecade, adica ma refer ce vrea el? Te-a vazut mai naiva si hai sa ma dau la ea sa par smecher.Stiu cum e ca si eu am trecut prin o gramada din asteaoh go on.Lasa una, se duce la alta imediat.Eu as spune sa il lasi pentru ca doar vrea sa se dea mare in fata cuiva. Daca nu vrei sa-l ignori si pur si simplu iti place de el si simti cathinking, poate si lui ii place de tine.Nu mai sta pe ganduri, du-te direct la el si spune-i sau intreaba-l daca te place si de ce face toate chestiile astea, vezi si spune asculta-l si i-ao usor ca dupa veti putea fi si impreuna.Cum se spune,,Incercarea moarte n-are" Si daca chiar vrei sa fii cu el, nu te grabi, ia o usorhappy