| danydan2015 a întrebat:

sunt nou deci scuzati-ma daca am gresit categoria.
De o saptamana imi place de o fata, am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine, si mi-a raspuns ca nu ne cunoastem bine, e la aceeasi scoala cu mine dar ea invata dimineata iar eu dupa-amiaza
Am mai intrebat-o o data si mi-a raspuns ca nu stie, ca nu stie
I-am zis sa incercam o saptamana dar si de data asta mi-a raspuns : nu stiu.
Ce credeti ma place? Cum sa fac sa stau cu ea?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

O inviti la plimbari, suc etc. sa va cunoasteti mai bine. Daca accepta, cand va intalniti ii oferi un trandafir rosu, te porti frumos cu ea si ii faci complimente discrete. Nu mai deschizi vorba cu relatia sau ca o placi.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata te-a refuzat politicos iar tu trebuie sa intelegi acest lucru si sa-i accepti decizia.

| LoveSleep a răspuns:

Orice ai face, nu-i scrie!

| Otto2014 a răspuns:

E de cls a4 a? laughing))

| controlby a răspuns:

Cum adica sa stai cu ea? pe o banca sau sa locuiesti cu ea?