| Ruben22 a întrebat:

Sunt Pe Clasa a 5 Si imi place de O fata care e pe clasa a 6, Mamele noastre sunt bune prietene, Si eu cu ea ne-am cunoscut cand eram mici eram buni prieteni Dar nu am mai tinut legatura, Acum Este in Scoala Cu mine Si anul Asta am fost Impreuna dar m-am despartit de ea dar acum vreau sa fiu din nou impreuna cu ea Ce ar trebui Sa fac? Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Scuze ca iti spun, dar esti cam mic pentru o relatie... sad Daca e doar asa, o simpatie intre colegi, atunci... laughing Poi cand eram de varsta ta, incercam sa o impresionez cu chestii spectaculoase (Dar ai grija sa nu te ranesti)winking

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ce se face de obicei in asemenea situatii:mergi ceri scuze si propune-i o inpacare.

| mihnea123abc a răspuns:

Auzi da nu e normal sa fi in clasa nu pe clasa..eu asa stiu daca stii tu altceva poate facem schimb de informatii...

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Sa-i spui ca-i fost un prost, un fraier ca ai facut-o nefericita, si sa-i cer a doua sansa. daca o cunosti pe mama ei, poti sa-i ceri acordullaughing))))))

| TrueBoy a răspuns:

Multi ar spune ca este gresit sa va ganditi la o relatie la aceasta varsta...dar mai este o vorba adevarata "Dragostea nu are varsta",incearca sa vorbesti cu ea din nou,invit-o undeva,stai pe afara cu ea avand in vedere ca vacanta se aproprie nu cred ca scoala va fi o problema,incearca sa ii dai o impresie placuta,daca tu te-ai despartit de ea, incearca sa ii explici ca inca iti mai place de ea prin diferite semne, nu trimite mesaje pe facebook sau pe telefon, invit-o undeva...
Succes, sper ca te-am putut ajuta cu acest sfat.

Răspuns utilizator avertizat