| smile14 a întrebat:

E o intrebare intilnita pe acest site... dar asa sintem noi fetele cautam sa cucerim baiatul care nu se lasa cucerit cu una cu doua.La mine e mai >>>complicata venit in scoala in clasa 8 iar eu aram a 7-a de la prima pirivire el ma atras cu ceva, toate fetele il placeau dar el nu le ofera atentie.Eu nu spuneam la nimeni ca il iubesc. Dar prietena mea cea mai buna i-a spus ca il place si au fost trei luni impreuna si eu am avut ocazia sa il cunosc ea iesea cu el la plimbare si ma luau si pe mine eu l-am cunoscut eram foarte buni prieteni fetele ma invidiau ca eu aveam ocazia sa vorbesc cu el dar ele nu, dar cu 6 luni in urma s-au despartit si eu peste 3 luni i-am spus ca sint indragostita de el, atunci el a spus ca mai are nevoie de timp au trecut deja 3 luni si deja nici nu mai sintem atit de buni prieteni doar cand ne intalnim pe hol la scoala ne salutam si atit.Nici o veste nici macar nu a venit sa imi spuna uite fato nu te plac >>>>saute iubesc. Vreau sa aflu si eu ceva de la el.Doar prin scoala se zvoneste ca el ma place dar el asta niciodata nu mi-a spus-o dar eu chiar sint indragostita de el si el chiar e super.Cine ma Ajuta?sad funda! love struck

2 răspunsuri:
| smile14 explică:

Voi incerca dar in fiecare zi imi pun in plan sa ma duc la el sa il intreb dar...nu potsad

| babyada28 a răspuns:

Stiucum e crede-ma am fost si eu intr-o situatie asemanatoare, cred ca daca te-ar fi placut ft tare s-ar fi bucurat sa auda ca tu il placi si ti-ar fi zis ca vrea sa fiti impreuna...dar poate ca nu te cunoaste destul de bine si este putin socat ca uh care ai fost prietena cu fosta lui iubita sa il placi, dar poate te place si nu are curajul s-o spuna:si poate zvonurile din scoala sunt adevarate.eu zic sa i-ti iei inima in dinti si sa mergi la el si sa il intrebi daca s-a gandit la ce i-ai spus si sa iti dea un raspuns automat.happy