| Florin38 a întrebat:

Sunt pe clasa a 7 ea si imi place de o fata de la mine din clasa.Ea nu cred ca stie, dar si ea imi zambeste destul de des.Ce gesturi ar trebui sa fac pentru a vedea ca o plac? Si mai ziceti.mi niste lucruri pe care le fac fetele cand le place de un baiatlaughing.DAU FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| MirceaGuita a răspuns:

Pai daca te priveste mereu in ochi si iti zambeste inseamna ca ii place de tine tu cand te casesti cu ea pe drum incearca si tii ca iti place de ea fa-i complimente etc.

| Florin38 explică (pentru MirceaGuita):

Ea sta mai departe de mine...asa ca o vad doar la scoala si foarte rar si pe afara...straight face

2 răspunsuri:
| catalin02 a răspuns:

Ii zambeste incearca sa vorbeasca cu el (asta poti sa faci si tu cu ea) dar fetele se comporta ca si cum te-ar place dar fara sa o faca