| DaniAlex95 a întrebat:

Sunt un baiat de treaba, am 18 ani, imi place sa ma bucur de viata, sunt simpatic, amuzant, dragut, sociabil si stiu cum sa iubesc o fata. De ce nu am si eu parte de o fata draguta care sa ma iubeasca?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

La ce inceput de descriere ai avut credeam ca vinzi segmenti de drujbe sau doar te lauzi

| darrio2007 a răspuns:

Daca stiai sa iubesti o fata nu mai postai aici aceasta intrebare.Greu de spus de ce nu ai o asemenea fata.Ti-ai scris aici doar calitatile.Si,cum nimeni nu-i perfect!

| wolder a răspuns:

Ai doar 18 ani, ai destul timp sa-ti gasesti iubirea. Poate nu ai gasit o persoana potrivita care sa te aprecieze. Nu te da batut si mai incearca.
Daca nu ai o problema majora, atunci poate nu ai intalnit o fata potrivita.

| wolder a răspuns:

In plus nu te lauda singur, lasa fetele sa vada daca este sau nu asa.
Un barbat trebuie sa fie si manierat, respectos, romantic, dragut ca sa gaseasca o femeie.
Daca te gandesti doar l sex nu vei stau mai mult de-o noapte cu o femeie.

| RAY a răspuns:

Si vrei sex, pai trebuie sa platesti pentru el sa stii de pe acuma, ce iubire visezi totul e pe banii intelegi acuma

| neutrino a răspuns:

Pentru acest lucru nu este suficient sa fii numai baiat de treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde şi de coeficientul tău de IQ, sau poate pur şi simplu nu le place lipsa ta de modestie.

| Hakuouki a răspuns:

Ce intelegi tu prin "imi place sa ma bucur de viata". Apai daca le bagi in pat direct, se intelege de ce. Mai apoi, omul mai are si defecte, sinceritatea fiind la randul ei o calitate, TPU nu este site de matrimoniale, daca asta sperai.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Pentru ca nu ai gasit inca persoana potrivita, care sa te inteleaga. probabil esti pastrat pentru ceva mai bun.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Cel mai probabil nu ai intalnit-o pana acum, trebuie sa ai rabdare!

| AlexandraCris a răspuns:

1. Inima unei fete nu se cucereşte, se fură!
2. Din câte am observat, ai enumerat aici doar calităţile. Sigur ai şi tu nişte defecte. Toată lumea are. Nimeni nu e perfect.
3. Încearcă să intrii în vorbă cu fetele, poate ai şi tu noroc ca una să se simtă atrasă de tine.
happy