| loveyousomuch92 a întrebat:

Ce sa fac sa atrag un baiat?
e dragut din punctul meu de vedere!
dar el nu ma placecrying
sigur nu ma place! ma face mereu sa rad! e amuzant!:*
dar eu il iubesc cum fac!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea ai ce face, el a ales doar sa te amuze nu sa te aibe de prietena, lasa sa mai treaca ceva timp si pe urma "bagate-n seama " vorbeste cu el, intreaba-l despre carti muzica, de multe ori baietii nu stiu sa vada ce tu incerci sa le arati.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja il iubesti... LoL. Pai spune-i pur si simplu ce simti pentru el decat sa te invarti pe langa el, ca poate el nu si-a dat seama ca il placi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrau cu el o seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-i lui in fata poate si el asteapta sa vada ce spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sal intrebi daca vrea sa stea cu tine si sa-ti de o sansa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca daca el nu te place incearca sai araty ca esti tu insaty si ca nu te comporty ca gaga

| eu_1459 a răspuns:

Pai.incearca sa te dai pe langa el... Spune-i unei prietene sa vorbeasca cu el despre ce fete sunt genul lui...si apoi "ai un as in maneca"...:*.

| natalia100 a răspuns:

Nu stiu si mie mi se-ntampla acelasi lucru doar ca la mine baiatul de care imi place are o prietena...cel putin asa spune