| cristinacurasov1000 a întrebat:

Un baiat pe care il iubesc nu ma place. Cum sa-l fac sa ma iubeasca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca atunci cand iubesti o persoana lupti pentru ea... teorema trecutului. Dragoste cu forta nu se face, teorema prezentului. Lasa-l in pace, sper ca intr-o buna zi sa se indragosteasca si ei de voi nu numai invers.

| cristinacurasov1000 explică (pentru anonim_4396):

Atunci cind mi-ai spus asta era 10 noiembrie 2014 si am devenit iubiti pe 14 februarie 2015

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristinacurasov1000):

Yay ce ma bucurhappy

4 răspunsuri:
| voiosul25 a răspuns:

Te dezbraci! Functioneaza tot timpul!

| andreea2201 a răspuns:

In aceeasi situatie ca tine ma aflu si eu... te sfatuiesc sa incerci sa-l uiti, nu poti sa.l obligi sa te iubeasca.